Striptýz v Praze

Plánujete narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou v Praze a přemýšlíte nad programem pro své přátele? Dámský i pánský striptýz je jasnou volbou zlatého hřebu večera každé pořádné párty v Praze a okolí. I když striptýz v Praze v posledních dvaceti letech opravdu zdomácněl, původně pochází z Francie. V devatenáctém století došlo v Paříži k incidentu, kdy několik dam mezi sebou soutěžilo o hezčí nohy a publikem jim bylo alkoholem rozveselené pánské obecenstvo. Pánové házeli po obnažujících se dámách peníze a povzbuzovali je v jejich konání. Vše sice rychle ukončila policie, ale na událost se nezapomnělo a vstoupila do dějin jako jeden z počátků novodobého striptýzu. Vraťme se ale do současnosti a zpět do Prahy. Striptýz je zde populární a kde se někdy prošel po pražských turisticky vytížených lokacích, narazil na několik striptýzových barů. Ty jsou však svými cenami nastaveny především pro zahraniční klienty. Našinec však nemusí zoufat, protože může využít eskortní striptýzové služby například od agentury Striptýz Praha.

Jak postupovat, když chcete objednat striptérku nebo striptéra na akci v Praze? Stačí si najít webové stránky agentury Striptýz Praha, která má se zajišťováním profesionálních striptérek a striptérů mnohaleté zkušenosti. Stránky najdete mnoha způsoby. Můžete hledat slova jako "Striptýz Praha", "Striptýz na rozlučku Praha", "Dámský striptýz Praha" apod. Na webových stránkách naleznete e-mailový i telefonní kontakt. Pak už jen stačí napsat mail, do kterého uvedete místo, datum a čas konání Vaší akce. Agentura Vás pak osloví k doladění potřebných detailů. Podle zaslaných fotografií si vyberete striptérku nebo striptéra a také si můžete zvolit, jaký kostým by na sobě měli při vystoupení mít. Vedle klasického dámského a pánského striptýzu je také možné objednat další druhy show. Velmi oblíbená je lesbi-show nebo autoerotika.

S těmito informacemi už nic nebrání tomu, abyste dokázali uspořádat pořádnou párty, na kterou Vaši přátelé jen tak nezapomenou.

2023 © nabizime-praci.cz
dyso.cz