Jaká brigáda zúročí hodiny strávené ve fitku a ještě je nadstandardně ohodnocená?

Jak zúročit hodiny strávené ve fitku?

Jste z Moravy a sháníte zajímavě ohodnocený přivýdělek k práci či ke studiu?
Pak jsme tu pro vás. Námi nabízená brigáda zahrnuje víkendové služby především ve večerních hodinách, které jsou nenáročné a finančně velmi dobře ohodnocené. Máte-li chuť se připojit k profesionálním tanečníkům, přivítáme vás rádi v naší agentuře.
Pro zájemce, které baví tancování a bavení společnosti, jsou připraveny pozice účinkujících na striptýzových vystoupeních na soukromých party, rozlučky se svobodou a narozeninových oslavách. Pokud oplýváte zdravým sebevědomím, máte sympatický vzhled a štíhlou postavu, přidáte trochu pohybového nadání, zbytek je už na nás. Pod vedením zkušených lektorů/tanečníků dokážete plně koordinovat své pohyby, komunikovat pomocí gest a posunků, vcítit se do reprodukované hudby i nálady společnosti.
Zajímavé je finanční ohodnocení. Za pouhých osm minut slávy dostane 1500 korun. Můžete i 25000 kč za měsíc, a to už je pozoruhodná částka, nad kterou snad ani nemusíte přemýšlet. Když k této brigádě připojíte výhodnou pracovní dobu, kdy nemusíte vstávat se slepicemi, ale až se vám bude chtít, máte už vyhráno. Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás.
Přijímáme muže i dívky pro pánský striptýz a dámský striptýz. rádi byste své tělo předvedli obecenstvu, které si zábavu tohoto druhu žádá. Nebo jestli jste duší exhibicionista a nemáte kde se předvést, tato brigáda je šitá na míru právě vám. Ručíme za absolutní diskrétnost, pečujeme o své tanečníky jako v bavlnce a především si stojíme za bezpečností, hygienou a estetickým vnímáním. Práce striptéra nebo striptérky je povznášejícím povyražením pro vystupující i publikum. Nebojte se předvést!

Lokalita: Celá Morava

Plat: 25000 Kč / měs.

Klíčová slova: striptýz, dámský striptýz, pánský striptýz, brigáda

Autor inzerátu: AgenturaFox.cz

Odpovědět na nabídku


Zaujal Vás tento inzerát? Kontaktujte zadavatele inzerátu na mailu: info@agenturafox.cz2024 © nabizime-praci.cz
dyso.cz